Typ nabídky

Minimální mzda

C++ WIN API vývojář

referenční číslo: 18732 | aktuálnost: 15.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Malá česká společnost s tradicí s velmi silným produktem, který je známý po celém světě. Vývoj neobvyklého průmyslového analytického SW nástroje. Velmi přátelský a soudržný kolektiv, který si spolu rád vyměňuje novinky z vývoje. Využití moderních přístupů standartu C++ 11 a 14, využití DevOps principu v každodenní praxi. 13. a 14. plat jako standart pro každého? Zní Vám to jako rajská hudba? Nám ano, a proto tu pracujeme! Hledáme prima kolegu či kolegyni, který je zvídavý, rád se posouvá a zapadne do našeho sehraného týmu.

Náplň práce

  • Vývoj boží aplikace pro Windows
  • Vývoj online řídícího SW
  • Spolupráce s ostatními programátory
  • Psaní technické dokumentace

Požadujeme

  • Praxe v aplikačním vývoji
  • Dobrá znalost programování C++
  • Znalost Windows API prostředí a MFC výhodou
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení a 13. a 14. plat
  • Příjemný kolektiv a neformální pracovní prostředí
  • Stravenky, penzijní připojištění
  • Firemní jazykové vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba a mnoho dalšího

Mzda: 60 000 - 95 000 Kč / měsíc

Region: Praha