Typ nabídky

Minimální mzda

Referent obchodního oddělení

referenční číslo: 18647 | aktuálnost: 06.10.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolvent a hledáte uplatnění svých znalostí ze studií? Nebo máte praxi například ze zákaznického servisu a administrativy? Rádi komunikujete v anglickém jazyce a chcete být podporou pro obchodní oddělení ve výrobní společnosti? Zašlete nám své CV!

Náplň práce

  • tvorba cenových nabídek
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • vyhotovení souvisejících dokumentů v systému SAP
  • dodržení termínů a vyřešení případných reklamací

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka (B2)
  • zkušenosti ze zákaznického servisu nebo administrativy
  • řidičský průkaz sk. B
  • proaktivní přístup a samostatnost
  • orientaci v systému SAP (výhodou)

Nabízíme

  • uplatnění pro absolventa
  • týden volna navíc
  • roční prémie
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • zdravotní volno
  • výuku cizích jazyků
  • home office
  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair