Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí týmu - elektromontáže

referenční číslo: 18661 | aktuálnost: 31.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektrotechnické vzdělání, platnou vyhlášku 50 sb. § 7 a zkušenosti v oblasti měření a regulace?
Jste vůdčí osobnost s velmi dobrými organizačními schopnostmi? Nebojíte se odpovědnosti za přidělené kvalifikované pracovníky? Chcete být důležitou postavou u zajímavých projektů?
Zašlete nám Váš životopis!
Moderní Česká společnost, působící v okrese Pardubice, hledá do svých řad kandidáta na pozici: VEDOUCÍ TÝMU - ELEKTROMONTÁŽE

Náplň práce

  • Vedení týmu elektromontérů
  • Organizace montážních prací
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem
  • Odpovědnost za včasné a kvalitní splnění zakázky

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Orientaci v oblasti měření a regulace
  • Platnou vyhlášku 50sb. §7
  • Organizační a vůdčí schopnosti

Nabízíme

  • Placené volno mezi svátky
  • Služební automobil i k soukromému užití
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je v okrese Pardubice

Mzda: 33 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika