Typ nabídky

Minimální mzda

Engineer specialist

referenční číslo: 18703 | aktuálnost: 20.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte strojírenské vzdělání a praxi z technické pozice? Hovoříte anglickým jazykem? Jste komunikativní a rád řešíte problémy? Neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Strojírenská společnost s celosvětovou působností hledá pracovníka na pozici:

ENGINEER SPECIALIST (od 50.000 Kč)

Náplň práce

  • spolupráce s oddělením nástrojárny
  • zodpovědnost za odstraňování problémů ve výrobě
  • zajištění vyrobitelnosti - technické specifikace výroby a souvisejícího zařízení
  • zavádění nových projektů a převod do výroby
  • práce s projekty zaměřených na zlepšování postupů a procesů ve výrobě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojní/technické vzdělání
  • zkušenost ze strojírenství, ideálně kovovýroba
  • praxi na obdobné technické pozici
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • komunikativnost, schopnost řešit problémy

Nabízíme

  • vysokou možnost seberealizace
  • zázemí rozvíjející se společnosti
  • příspěvěk na dojíždění
  • odborná profesní školení a rozvoj
  • zajímavé finanční bonusy a benefity
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství