Typ nabídky

Minimální mzda

řidič C+E - každý DEN doma praha

referenční číslo: 5b4dbb4ababecf07ad78c477 | aktuálnost: 11.03.2019

LECHNER CZ, s.r.o.

Hledáme řidiče skupiny C+E s každodenním návratem domů. Vhodné pro uchazeče z Prahy, nejlépe okolí Modletice.

Náplň práce

Práce od Pondělí do Pátku, víkendy a svátky volné. Denní návrat  zpět do Modletic. Jezdí se od velkoskladu do velkoskladu, řidič nenakládá ani neskládá, vše z rampy. Denní nájezd ca. 300km.  Nezačíná se vždy ve stejný čas, většinou začátek ráno, ale může být i přeprava přes noc. Pozice vhodná pro řidiče z Prahy a blízkého okolí, nejlépe okolí Praha Modletice.

Požadujeme

- řidičský průkaz C+E, profesní průkaz, kartu řidiče, psychotesty

- praxi v řízení kamionu

- slušné vystupování

Nabízíme

- zázemí stabilní rodinné společnosti

- stálá práce s každodenním návratem domů

- plat 30 000 Kč čistého/měsíc (základ + diety + kapesné)

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha Modletice,

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon

Vhodné pro: Absolventy