Typ nabídky

Minimální mzda

Lékárník-volné víkendy

referenční číslo: 4-14-289544/JD | aktuálnost: 24.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáte příležitost pro start Vaší kariéry? Nebo naopak se chcete posunout dále? Ať už jste čerstvý absolvent nebo zkušený matador v oblasti farmacie a chcete se podílet na rozjezdu lékárny,tak nám zašlete svůj životopis na pozici LÉKÁRNÍKA!
Na této pozici Vás čeká:

  • expedice a výdej léků
  • poskytování odborných konzultací
  • komunikace se zástupci farmaceutických firem
  • vyřizování reklamací
  • vedení evidence, dokumentace, příjem a výdej léků

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • praxe v oblasti lékárenství (výhodou)
  • ochota pomoct a poradit
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost

Nabízíme

Benefity: * 25 dní dovolené * příspěvek na dopravu * stravenky v hodnotě 80 Kč * volné víkendy * pracovní doba od pondělí do pátku Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy