Typ nabídky

Minimální mzda

Příjemný kolektiv hledá kolegu do výroby

referenční číslo: 5b445681a5ad951be1542264 | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Chcete pracovat v čisté výrobě na zajímavých projektech? Podílet se na výrobě produktů například pro lodní průmysl? Nabízíme dlouhodobý stabilní pracovní poměr vhodný pro všechny věkové kategorie.

Náplň práce

  • Obsluha výrobní/balicí linky
  • Kompletace výrobků (páskování, gumičkování)
  • Kontrola kvality výrobků

Požadujeme

  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Spolehlivost, manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav (jedná se o práci ve stoje)

Nabízíme

  • Fixní mzda + bonusy za produktivitu + Příplatky za noční směny – 10%, víkendy 10% přesčasy 25%, příplatek za přesčas o víkendu 35%
  • Plně hrazené Svozové autobusy z Kladna a Zličína na pracoviště na Praze 6 – Ruzyně
  • 25 dnů dovolené – Nadstandardní nabídka
  • Částečně hrazené stravování. Obědy za 31,- Kč
  • Pracovní oděvy plně hrazené zaměstnavatelem
  • Nástup možný ihned

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor výroby, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování