Typ nabídky

Minimální mzda

Operátorka zdrav. pomůcek Hranice – 18 000 Kč + stravenky a dopravné

referenční číslo: 5b435b7cbabecf5a6532a9ba | aktuálnost: 05.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pojď pracovat do firmy, kde každý ocení tvou práci! Hledáme spolehlivé kandidáty do stabilního týmu v Hranicích!

FYZICKY NENÁROČNÉ!
ČISTÉ PROSTŘEDÍ!
VOLNÉ VÍKENDY!

Co Vás čeká?

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení – základ 97 Kč/hod (87 Kč+10 Kč za docházku) + nadstandardní příplatky za ODPOLEDNÍ i NOČNÍ (16 % a 32 %)
  • Dobrovolné přesčasy (Po-Pa 50 %, víkendy 100 % příplatek)
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč (55 % hrazené zaměstnavatelem)

+ pití a káva na pracovišti ZDARMA

  • Příspěvek na dopravu nad 10 km dojezdu 500 Kč/měsíc
  • příspěvek na penzijní pojištění po zapracování
  • 5 týdnů dovolené
  • převážně RANNÍ a ODPOLEDNÍ směny (noční v případě potřeby)

Náplň práce:

  • výroba a balení menších výrobků
  • zhotovení výrobků dle výrobního plánu
  • jednoduchá administrativa s tím spojená
  • možnost rotovat na stanovištích
  • práce ve stoje případně vsedě

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • cit pro detail
  • spolehlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • ochota pracovat na směny
  • praxe ve výrobním sektoru výhodou

Místo pracoviště: Hranice

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: tereza.navrkalova@adecco.com, tel. 734 444 904.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 17 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: dělník, dělník ve výrobě, kvalitář, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní