Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní specialista pro Jihomoravský kraj - Hodonín, Brno

referenční číslo: 5b4301f2a5ad9519b7597cf0 | aktuálnost: 27.08.2019

Reality Jižní Morava s.r.o.

Chcete svobodu a pracovat na sebe?

Víte co je to volná pracovní doba?

Jednáte s lidmi přirozeně a s citem?

Víte, že obchod je báječná příležitost jak mít opravdu VYSOKÝ a NEOMEZENÝ plat?

Pracujete na sobě a chcete růst - něco dokázat?

Hledáte příležitost k seberealizaci?

Pokud Vás zaujaly naše otázky, jste na správném místě.

Pobočka realitní kanceláře Dumrealit.cz Royalservice vyhlašuje výběrové řízení na pozici Realitní specialista pro oblast Jihomoravského kraje.

Náplň práce

  • obchodní jednání a zjištění potřeb klienta
  • cestování - prohlídky nemovitostí s klienty
  • kompletní péče o stávající a nové klienty
  • telefonická a emailová komunikace
  • administrativa a jednání s úřady
  • práce s PC (internet, interní software, práce s dokumenty doc, pdf a jpg)
  • fotografování nemovitostí (možnost využívat externího fotografa)
  • aktivní vyhledávání nemovitostí v kombinaci s přidělováním nemovitostí manažerkou pobočky
  • specializace na oblasti - okres Hodonín, Brno - je také možné působit po celé ČR

Požadujeme

  • pozitivní přístup
  • komunikativnost
  • reprezentativní vystupování
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • čas, chuť a plné nasazení
  • cit pro obchod a potřeby klienta
  • trpělivost, otevřenost, učenlivost a nadšení
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • systém školení a osobních tréninků - cerfitikace (zkušenosti v realitní činnosti nejsou nutné, naučíme Vás vše, co je potřeba)
  • naučíme Vás vydělávat stabilně VELKÉ peníze
  • databáze klientů a systém pro správu zakázek
  • podpora osobního mentora po celou dobu spolupráce
  • neomezený tarif včetně datového balíčku i pro soukromé využití
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost práce z domova
  • firemní příspěvky na sport/kulturu/volný čas
  • firemní setkání/akce
  • příspěvek na dovolenou

Pro bližší informace, prosíme, kontaktujte: Michaela Čechová, tel. č.: 774091111

Místo pracoviště: Masarykovo nám. 397, Hodonín, 69501

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: obchodní zástupce, obchodník, realitní makléř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Children-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Profesní/osobní kouč, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Sleva na firemní výrobky/služby, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi