Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality, českobudějovicko, až 35 500 Kč

referenční číslo: 7-30-288685/JD | aktuálnost: 20.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pokud máte praxi na pozici ve KVALITĚ, máte SŠ technického směru a znalost výkresové dokumentace, nabízíme Vám novou možnost uplatnění! Hledáme šikovného TECHNIKA KVALITY!
Náplň práce:

  • zajištění výstupní kontroly kvality výrobků
  • spolupráce s výrobou
  • kooperace s rakouskými kolegy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • čtení technické dokumentace
  • základní znalost technologických postupů
  • znalost na PC
  • zkušenost s měřením na 3D měřících strojích výhodou
  • aktivní znalost NJ výhodou (čtení v dokumentaci, NJ pokyny apod)

Nabízíme

Benefity: * 13. plat * věrnostní prémie * závodní stravování – zaměstnanec hradí 25,- Kč * 4 týdny dovlené + 3 dny na Vánoce * příspěvek na dojíždění nad 15 km (57 Kč/km/měsíc) * valorizace mezd – vždy k 1.2. * penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy * placené dny nepřítomnosti v práci nad rámec Zákoníku práce (svatba, stěhování atd.) * dary k životnímu jubileu * bezúročná půjčka 20 000,- Kč Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 25 000 - 35 500 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl