Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista IT pro infrastrukturu

referenční číslo: 4-10-288630/JD | aktuálnost: 01.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš zkušenosti se síťovými prvky, WAN/LAN, Cisco a vystudoval(a) jsi IT obor? Pak je tato nabídka přímo pro Tebe.
Hledáme SÍŤOVÉHO SPECIALISTU !!!
Základní náplň práce:

  • Správa a konfigurace síťových prvků a serverů
  • Hodnocení, analýzy a zpracování žádostí koncových uživatelů spojené s infrastrukturou
  • Realizace projektů v oblasti infrastruktury
  • Spolupráce v mezinárodním prostředím (vaši kolegové sedí také v zahraničí)
  • Sledování nejnovějších technologií v oboru

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Komunikativní angličtina (úroveň B2, C1)
  • Zkušenosti v oblasti sítí - WAN,LAN
  • zkušenosti s MS Windows servery, Active Directory, TCP / IP, DNS, DHCP
  • Zkušenost s virtualizací VMware nebo Hyper-V
  • Znalost konfigurace CISCO CCNA výhodou
  • Ochota občas cestovat

Nabízíme

Benefity: * Kvartální prémie * Příspěvek na dopravu - až 2 000 Kč * Příspěvek na stravování - kantýna * 4 týdny dovolené * Firemní akce * Sportovní dny Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby