Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná účetní

referenční číslo: 4-11-288531/JD | aktuálnost: 25.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme posilu do týmu účetních! Pokud máš zkušenosti v oblasti účetnictví, nejlépe z výrobní společnosti, dokážeš samostatně pracovat a máš alespoň základy angličtiny... dej nám o sobě co nejdříve vědět, protože hledáme právě Tebe - SAMOSTATNOU ÚČETNÍ !
Náplň práce:

  • kontrola a zpracování účetnictví, včetně finančních výkazů
  • účtování závazků, pohledávek, bankovních výpisů, pokladny, zásob, dohadných položek, časového rozlišení atd.
  • kontrola dokladů, objednávek, dodržování platebních podmínek
  • vedení agendy majetku
  • zpracování interních reportů
  • příprava přiznání k DPH
  • spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
  • komunikace s auditory, daňovými poradci
  • spolupráce na přípravě rozpočtů, vyhodnocení , analýz atd.

Požadujeme

  • min. Bc vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici (výroba velkou výhodou)
  • velmi dobrá znalost zákona o účetnictví, účetních standardů, zákona o DPH, zákona o daních z příjmů
  • znalost účtování všech oblastí “v podvojném účetnictví“ (zásoby, majetek, pohledávky, závazky, platby, přecenění atd.)
  • znalost tvorby standardních finančních výkazů, výkaz zisků a ztrát, rozvaha, cash flow (výkaz o peněžních tocích)Intrastat
  • AJ – alespoň základní znalost
  • zkušenosti s účtováním v mezinárodní společnosti – výhodou
  • komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, důslednost, schopnost samostatně řešit problémy, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

Benefity: * flexibilní pracovní doba * 25 dnů dovolené * stravenky v hodnotě 90 Kč Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví