Typ nabídky

Minimální mzda

Konfigurační a build inženýr| BONUS 50 000 CZK

referenční číslo: 2-10-288577/JD | aktuálnost: 23.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Společnost s historií, která se datuje do počátků moderních strojů, vlaků a vybavení, hledá KONFIGURAČNÍHO A BUILD inženýra, který by pracoval na nových vzrušujících projektech, které mohou změnit způsob, jakým cestujeme.
Je pro vás zajímavé prostředí rychlých vlaků, elektromotorů, hardwaru a sofistikovaného softwaru s úzkou vazbou na hardware?
Vaším úkolem by bylo neustále integrovat a dodávat systémy, stejně jako dohlížet na to, že proces vytváření softwaru se provádí podle definovaných kritérií, jak nejlépe to může být.
Jaká by byla Vaše práce?

  • Vývoj a údržba systémů a nástrojů pro správu chyb - zejména Redmine
  • Trvalý integrační vývoj infrastruktury(Redmine, Jenkins, Docker, SonarQube, Nexus Repository)
  • Průběžné změny, konfigurace, sestavení a zavádění procesu a zlepšení vývojového prostředí
  • Údržba úložišťe kódů
  • Ovlivňování procesu vývoje SW a poskytování SW produktů

Poznáváte se? Dejte nám o nás vědět!

Požadujeme

  • Dobrá znalost Ruby on Rails a / nebo Pythonu
  • Verzování SVN, GIT
  • Znalost práce s Jenkinsem, Linux shell sktiptování
  • Praktické zkušenosti s průběžnou integrací a / nebo DevOps
  • Znalost metod agilních
  • Angličtina je nutností, němčina je velkým plusem

Nabízíme

Benefits: * Startovní bonus ve výši 50 000 Kč * 5 týdnů dovolené * Roční příplatky * Jazykové kurzy * Sick days * Flexibilní pracovní doba * Neformální a kreativní pracovní prostředí * Spolupráce se zahraničními zeměmi * Mix benefitů přesně podle vašich potřeb Send us your CV in English and Czech if you have one. For more related job opportunities visit www.grafton.cz/en/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha