Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník / řidič VZV Nošovice – až 25 000 Kč, stravenky

referenční číslo: 5b333ba1babecf5114155b62 | aktuálnost: 05.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé kandidáty na pozici Skladníka / Řidiče VZV do Nošovic!

Informace k pozici

Nabízíme

-Základní mzda 137 Kč/hod. + bonus do výše 10 % + příplatky

-20 + 5 dní dovolené NAVÍC

-Stravenky v hodnotě 35 Kč

-Práce na hlavní pracovní poměr (žádná dohoda!)

-Směnný provoz Po-Ne dle směnového kalendáře

Náplň práce

-skladové práce – nakládka, vykládka, manipulace se zbožím a paletami

-orientace v rámci provozu a skladu

-řízení vysokozdvižného vozíku do 5 tun

Požadujeme

-Manuální zručnost

-řidičský průkaz sk. C a T nutností!

-průkaz na VZV alespoň w1!

-Spolehlivost

-Ochotu pracovat na směny

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na email: tereza.navrkalova@adecco.com, nebo volejte 734 444 904!

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: skladník, skladník/manipulant, výrobní operátor, řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní