Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer logistiky / služební automobil

referenční číslo: 10-13-287744/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti řízení interní logistiky ve výrobní společnosti? Umíte anglicky? Baví Vás vést tým lidí a nastavovat procesy?
Pak se nám přihlaste na pozici
MANAGER LOGISTIKY
Vaší náplní práce bude:

  • vedení oddělení logistiky – přímo 3 vedoucí úseku, nepřímo asi 60 zaměstnanců
  • odpovědnost za strategii
  • optimalizace logistických procesů
  • people management – motivace a rozvoj týmu
  • vedení logistických auditů

Nástup možný ihned
Míto výkonu práce: Vsetín

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost angličtiny/ němčina výhodou
  • praxe v oblasti logistiky min. 5 let
  • znalost logistických procesů ve výrobní společnosti
  • zkušenost s vedením lidí

Nabízíme

Benefity: * služební automobil * finanční bonusy (měsíční, roční) *možnost vzdělávání a jazykových kurzů * stravenky/ příspěvek na stravování * 25 dní dovolené Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství