Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor obrobny, 20-25 000 Kč

referenční číslo: 4-21-287847/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Nehledáme roboty k pásu! Nabízíme obsluhu obráběcích strojů. Nemusíte mít zkušenosti s prací na CNC strojích, všechno vás naučíme!
Náplň práce:

  • obsluha CNC strojů
  • obrábění dílů pro automobilový průmysl
  • výstupní kontrola

Práce v nepřetržitém provoze.
Nástup možný IHNED.
Pracoviště: Ostrava

Požadujeme

  • praxe ve výrobě - výhodou
  • praxe na CNC strojích - VÝHODOU, nikoliv podmínkou
  • manuální zručnost
  • technická zdatnost
  • spolehlivost

Nabízíme

Benefity: * výkonnostní prémie po zkušební době ve výši 6 - 9% * docházkový bonus až 2 000 Kč/měsíc * rizikový příplatek (7,81 Kč/hod.) * příplatek za nepřetržitý provoz * příspěvek na dopravu (500- 2000 Kč dle km) * příspěvek na stravné * možnost kariérního postupu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy