Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér se základy NJ

referenční číslo: 18546 | aktuálnost: 25.01.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi zkušený konstruktér? Máš základy v němčině a jsi ochotný se v jazyce vzdělávat? Baví Tě pracovat vždy na novém designu a úpravě modelů?

Každý projekt musí mít individuální přístup, kreativitu a řešení!

Obsazujeme pozici KONSTRUKTÉR SE ZÁKLADY NJ a vítáme i absolventy!

Náplň práce

  • konstrukce a úprava výrobků
  • specifikace nových modelů
  • tvorba výkresové dokumentace
  • spolupráce s procesními inženýry, vývojem a strojními programátory

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • nesmí chybět znalost programu AutoCAD a Inventor
  • základy němčiny
  • nápaditost a kreativitu při specifikaci nových modelů

Nabízíme

  • příspěvek na DOJÍŽDĚNÍ, sport a kulturu
  • 13. mzdu, letní a vánoční prémie
  • 25 dní dovolené
  • školení, vzdělávací systém, jazykové kurzy
  • místo výkonu práce - cca 30 minut z Plzně směr Stříbro

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství