Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromontér strojů (od 26.000 Kč)

referenční číslo: 47341 | aktuálnost: 24.09.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Elektroobvody, elektroinstalace, technická dokumentace a komunikace. To jsou klíčová slova pro vykonávání práce na této pozici. Je Vám to blízké? Pro stabilní výrobní společnost hledáme loajální zaměstance, kteří jsou také ochotní se naučit něco nového.

  • elektromontáž zařízení podle technické dokumentace
  • spolupráce s výrobou a technologií při možných závadách
  • podílení se na úpravě technické dokumentace
  • servisní zásahy u zákazníků

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • zkušenosti na pozici montéra/servisního technika
  • vyhláška 50 - možnost obnovit
  • technická zdatnost, samostatnost
  • ochota cestovat na občasné servisní výjezdy
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • dynamická náplň práce
  • možnost dalších odborných školení
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny a výkonnostní bonusy

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity