Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdový specialista / analytik (30.000 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 47037 | aktuálnost: 19.07.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Umíte vypočítat mzdu levou zadní a baví Vás práce s počítačem? Vyznáte se v legislativně spojené se mzdami a personalistikou? Využijte příležitost stát se členem perspektivní české společnosti, která vyvíjí jeden z nejznámějších programů, pro zpracování mezd.

  • hlídání aktualizací mzdové a personální legislativy
  • analýza těchto změn
  • komunikace s programátory systému
  • návrhy na zapracování změn do HR aplikací
  • tvorba patřičné dokumentace

Požadujeme

  • VŠ ekonomického / právního směru
  • praxe v oblasti zpracování mezd / personalistiky
  • PC znalosti na pokročilé uživatelské úrovni - velkou výhodou zkušenosti s vývojem softwaru
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc, sick-day
  • Notebook a telefon s tarifem i pro soukromé účely
  • Licence Office pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na vzdělání, sport, kulturu a internetové připojení
  • Firemní půjčky
  • Příjemné a neformální prostředí
  • Individuální přístup ke všem spolupracovníkům
  • Možnost vlastní invence, seberealizace a zapojení do IT procesů
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Příležitostný homeoffice (v akutních případech např. nemoc)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské