Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik

referenční číslo: 18514 | aktuálnost: 04.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste člověk který rád pracuje samostatně, umí si zorganizovat čas a preferuje práci která zahrnuje komunikaci a návštěvy zákazníků? Chcete využívat znalosti z elektro oboru a máte přístup k práci že slovo "nejde" neexistuje? Pro více informací neváhejte a zašlete svůj životopis!

Stabilní, ryze česká společnost hledá pro svůj tým kolegu na pozici :

SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce

  • Servisní činnost na automatizačních linkách
  • Práce u zákazníka i na dílně
  • Samostatné jízdy
  • Komunikace se zákazníky
  • Reprezentace dané společnosti
  • Podpora technického řešení
  • Reportování společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Schopnost číst a orientovat se v elektro dokumentaci
  • Zodpovědnost, samostatnost, zručnost
  • Řidičský průkaz - aktivní řidič
  • Znalost PLC systému, diagnostiky - výhodou
  • Praxe ve výrobní společnosti - výhodou

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Samostatnou práci
  • Možnost profesního i kariérního růstu
  • Služební vůz i pro soukromé účely - po zapracování
  • Místo výkonu práce: Třinecko

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika