Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroúdržbář - elektronik

referenční číslo: 4-21-287283/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti z elektroúdržby strojního zařízení a platnou vyhlášku 50?
Pak nám neváhejte zaslat životopis na pozici Elektroúdržbáře-elektronika:

  • údržba a opravy elektr.zařízení ve výrobě, včetně údržby budovy (preventivní údržba, generání opravy, pravidelná denní údržba)
  • montáž elek.instalací nových zařízení
  • práce dle elektroschémat
  • příprava náhradních dílů k opravám
  • příprava podkladů pro objedání náhradní dílů
  • výdej a naskladňování dílů a materiálu ze skadu údržby
  • základy mechanické údržby
  • jednosměnný provoz (v případě absence směnového elektronika jeho zástup na 12ti hodinové směny)
  • pracoviště Karvinsko

Nástup IHNED, co nejdřve, dle dohody

Požadujeme

  • SŠ - elektrotechnické zaměření
  • praxe v oblast údržby
  • znalost čtení a práce dle elektroschémat
  • platná vyhláška 50, § 6
  • řidičské oprávění sk.B
  • znalost PLC výhodou, meničů, čidel
  • znalost AJ výhodou
  • samostatnost, zodpovědný přístu k práci

Nabízíme

Benefity: * motivující platové ohodnocení * systém nadstandardních příplatků * systém prémií * příspěvek na stravné * zázemí stabilní zahraniční společnosti Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl