Typ nabídky

Minimální mzda

Fullstack java developer

referenční číslo: 18493 | aktuálnost: 24.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš chuť pracovat jako fullstack developer na revolučním produktu? Máš rád jistotu stabilní společnosti, ale chceš pracovat v týmu s energií start-upu? Dáváš si záležet na kvalitním kódu a nejnovější technologie jsou pro tebe výzva?

Pak hledáme právě tebe!

Náplň práce

  • Vývoj backendu i frontendu na revolučním produktu
  • Spolupráce s dalšími vývojáři napříč týmem
  • Agilní vývoj podnikových a webových aplikací
  • Psaní potřebné dokumentace spojené s vývojem
  • Neustálé vzdělávání se v nových technologiích a frameworcích

Požadujeme

  • Zkušenost s programovacím jazykem Java EE
  • Ochotu pracovat s technologiemi jako Javascript, Typescript, Angular JS
  • Zkušenost s Unit testováním
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Inovativní projekt s energií start-upu
  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays
  • 100 Kč stravenky
  • Mobilní telefon + Notebook
  • Rozsáhlou podporu vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Účast na workshopech a konferencích
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště: Brno

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj