Typ nabídky

Minimální mzda

Ekonom

referenční číslo: 5b2a2ae1a5ad956f93093327 | aktuálnost: 22.03.2019

Česká laboratorní s.r.o.

Ekonom

Představení společnosti

Česká laboratorní s.r.o. pro svou mateřskou společnost Labcentrum a. s. ekonoma.

Společnost Česká laboratorní s.r.o. je soukromá zdravotnická laboratoř akreditovaná pod normou ČSN EN ISO 15189:2013. Nabízíme vyšetření v oboru hematologie, imunologie, biochemie a lékařské mikrobiologie.

Náplň práce

  • Zajišťování aktuálních zpráv o stavu finančních zdrojů a výsledcích podnikového hospodaření.
  • Poskytování finančních analýz, prognózování a doporučení pro rozhodování managementu organizace.
  • Reprezentování organizace na jednáních s obchodními partnery a dalšími subjekty auditorskými, daňovými a účetními orgány.
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace.
  • Nastavení procesů a řízení aktivit v rámci finančního řízení společnosti.
  • Zajišťování efektivnosti hospodaření organizace.
  • Analyzování finančních ukazatelů podnikového controllingu.
  • Stanovování finanční strategie, hospodářského plánu a finančního rozpočtu organizace v součinnosti s ostatními univerzálními celky organizace.
  • Zajišťování smluvních vztahů se zdravotními pojišťovnami a vykazování na zdravotní pojišťovny.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Samostatnost a schopnost logického uvažování

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Automobil
  • Notebook a služební telefon
  • Stravenky
  • 3 dny Sick Days
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu

Doplňující informace

  • Práce na plný úvazek (40 hodin týdně)
  • Ekonoma hledáme pro mateřskou společnost Labcentrum a.s., IČO: 048 72 878

Místo pracoviště: Jeseniova 780/101, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: ekonom

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday