Typ nabídky

Minimální mzda

Manuální tester - junior

referenční číslo: 18483 | aktuálnost: 15.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s manuálním testováním nebo chcete do této oblasti proniknout? Rád/a byste se podílel/a na realizaci náročných projektů jak pro komerční sféru, tak i tu státní? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost, jak zúročit své zkušenosti a prohloubit dosud nabyté znalosti.

Náplň práce

  • Manuální testování
  • Podílení se na vytváření testovacích scénářů
  • Reportování a tvorba dokumentace
  • Blízká spolupráce s vývojáři

Požadujeme

  • SŠ či VŠ technického zaměření nebo praxe v oboru
  • Znalost MS Office na úrovni pokročilého uživatele
  • Znalost nástrojů pro testování výhodou
  • Analytické uvažování, samostatnost

Nabízíme

  • Možnost osobního i kariérního růstu (např. posun na automatizované testy)
  • Zázemí stabilní a nadále se rozrůstající společnosti
  • Velice zajímavé finanční ohodnocení, bohatá škála benefitů
  • Spolupráce na zajímavých projektech
  • Zodpovědnou práci v nadnárodní společnosti

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj