Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční ředitel

referenční číslo: 9-11-287064/JD | aktuálnost: 18.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Právě teď nám chybí jeden FINANČNÍ ŘEDITEL, kterého potřebujeme. Jste to vy? Někdo, kdo se vyzná v nastavování procesů ve finančním oddělení, umí vést lidi a domluví se anglicky. Poté není na co čekat, zašlete nám životopis a pojďte se o pozici pobavit detailněji.
Na FINANČNÍHO ŘEDITELE u nás čeká:

  • práce ve finanční účtárně
  • spolupráce s auditory a poradci
  • odpovědnost za sestavování budgetů a plánů
  • pravidelný reporting mateřské společnosti
  • každodenní finanční agenda

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceleté zkušenosti v oblasti financí, účetnictví a controllingu z výrobní společnosti
  • zkušenosti s finančním reportováním (lokální GAAP, IFRS)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • znalosti v ERP systému SAP (FI/CO)
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni (denní využití)

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * příspěvek na dopravu * moderní pracovní prostředí * flexibilní pracovní doba Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví