Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení materiálového plánování

referenční číslo: 18467 | aktuálnost: 02.08.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte víceletou praxi s materiálovým plánováním a dokážete ve své práci denně využívat anglický jazyk?

Umíte si vyhrnout rukávy, řešit materiál přímo ve výrobě a zároveň se nebojíte řídit menší tým? Pak je tato práce přímo stvořená pro Vás!

Mezinárodní rozvíjející se výrobní společnost v Plzni pro nově vzniklou pozici hledá:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MATERIÁLOVÉHO PLÁNOVÁNÍ

Náplň práce

  • vedení menšího týmu materiálových plánovačů
  • zajišťování dostupnosti materiálu, sledování včasnosti a kvality dodávek, řešení aktuálních problémů
  • nastavení interních pravidel, spotřeby, lokace, hledání nových cest ke zlepšení materiálového objednávání
  • sledování a zachování optimální hladiny materiálu
  • řízení a reportování skladových položek
  • udržování data v ERP systému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace v ústní i písemné formě)
  • víceletou praxi v materiálovém plánování
  • zkušenosti s vedením týmu jsou výhodou
  • znalost SAP/R3 je velkou výhodou

Nabízíme

  • příspěvek na dopravu
  • odměny za kvalitu odvedené práce
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování zcela zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost nástupu ihned - případně dle možností
  • lokalita: Plzeň

Mzda: 50 000 - 57 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba