Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby (H4397)

referenční číslo: 5b276b3ababecf1ea860cd86 | aktuálnost: 22.11.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• správné rozvržení objednávek
• efektivní vytížení výrobních linek
• sledování průběhu výroby zakázek
• určení materiálů potřebných pro danou výrobu
• stanovení kapacit v souladu s požadavky zákazníků
• pravidelný reporting
• velmi úzká spolupráce s jednotlivými odděleními (výroba, zákaznický servis, logistika, kvalita)

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ, zkušenost v oblasti plánování výroby, komunikativní znalost AJ, uživatelská znalost MS Office (znalost SAP výhodou), analytické myšlení, vstřícnost, komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

• zázemí silné mezinárodní společnosti
• možnost osobního růstu
• zajímavé finanční ohodnocení + další benefity

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Profese: plánovač výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení