Typ nabídky

Minimální mzda

C# programátor - loterijní průmysl (50.000 - 70.000 Kč)

referenční číslo: 46496 | aktuálnost: 16.06.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme do týmu české společnosti kolegu, který má zkušenosti s vývojem v programovacím jazyce C#. Rádi přivítáme programátory různých úrovní pro různorodé projekty. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi, a to jak na back-endu, tak na front-endu. Jste junior? Služebně starší kolegové rádi pomohou při startu a do všeho zasvětí! Máte už dost zkušeností? Necháme Vám volnou ruku.

  • možnost účastnit se na různorodých projektech s využitím nejmodernějších technologií
  • vývoj back-endu či front-endu, možnost také vyvíjet jako full-stack programátor
  • vývoj herních terminálů a aplikací v loterijním průmyslu
  • dle zájmu možnost podílet se na marketingových materiálech
  • práce pro významné české i zahraniční klienty

Požadujeme

  • SŠ / VŠ v oborech IT
  • praxe ve vývoji C# / ASP.NET / MVC
  • dobrá znalost MS SQL
  • zkušenost s webovými službami (REST, SOAP)
  • výhodou zkušenost s WPF, WCF nebo JavaScript (Angular, React nebo jiné)

Nabízíme

  • neformální, přátelské pracovní prostředí
  • parkování před budovou
  • flexibilní pracovní doba
  • odborná školení, možnost certifikace
  • stravenky
  • společné akce – vinné sklípky, laser game a další zábavné aktivity
  • snídaně, svačiny a jiné přímo na pracovišti
  • slevové poukázky na sport / rekreaci

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita