Typ nabídky

Minimální mzda

PHP vývojář v oblasti e-commerce (35.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 46503 | aktuálnost: 16.06.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Staňte se součástí vývoje pro největší české e-shopy v týmu, který své práci rozumí a bude s Vámi sdílet své dlouholeté zkušenosti na trhu v nových Brněnských kancelářích. Představivosti zde nejsou kladeny žádné meze. Součástí vývoje a předání produktu je také marketing a zabezpečení vhodné, viditelné prezentace na dnešním internetu. Mnohonásobně oceněná úspěšná česká společnost působící v oblasti vývoje kompletních e-shopových řešení hledá do svého týmu zkušené PHP programátory. Neváhejte nás kontaktovat a představit své zkušenosti.

  • agilní vývoj e-shopů pomocí nejmodernějších technologií
  • programování jednotlivých součástí e-shopu
  • úprava a přizpůsobení některých projektů
  • implementace nových funkcí
  • optimalizace stávajících funkcí
  • komunikace s týmem
  • práce s nástrojem JIRA

Požadujeme

  • znalost PHP včetně OOP
  • znalost návrhových vzorů (MVC)
  • znalost SQL (MySQL)
  • pokročilá znalost HTML, XML
  • zkušenost s verzováním (GIT, SVN nebo obdobné)
  • výhodou znalost IDE PHPStorm
  • výhodou znalost frameworku Oxid, Symfony, Nette
  • pasivní znalost angličtiny

Nabízíme

  • pružná pracovní doba (core hours 10-15 hodin)
  • možnost částečného homeoffice
  • vzdělávání v rámci interních školení
  • výuka angličtiny
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky
  • prostor ke kariernímu růstu
  • lokalita: Brno-město

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita