Typ nabídky

Minimální mzda

PHP/MySQL vývojář softwaru pro logistiku (50.000 - 60.000 Kč)

referenční číslo: 46498 | aktuálnost: 16.06.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Vývojářská a technologická společnost zaměřená na logistiku hledá do svého týmu nové kolegy. V příjemném rodinném prostředí můžete pracovat na projektech se silnými partnery jako Volkswagen group, Coca-Cola nebo Plzeňský Prazdroj. Řešit můžete zajímavé problémy v oblasti distribuce, procesů nebo obchodu především v rámci optimalizace MySQL databází, programování a úprav pomocí jazyka PHP a moderních front-end technologií.

  • vývoj nových funkcionalit systému pro oblast logistiky
  • úprava stávajících funkcí tohoto systému
  • analýza problému, návrh a řešení
  • spolupráce s týmem vývojářů
  • servis pro stávající zákazníky
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT, matematika nebo podobném
  • znalost programovacího jazyka PHP (OOP)
  • výhodou zkušenost s jazykem JavaScript (jQuery, AJAX)
  • výhodou zkušenost s MySQL databázemi
  • výhodou znalost angličtiny
  • ochota cestovat za zákazníky

Nabízíme

  • mladý kolektiv kolegů a příjemné pracovní prostředí
  • sick days, příspěvek na volný čas / sport / kulturu
  • flexibilní pracovní doba
  • finanční bonusy
  • jazykové kurzy
  • stravenky
  • možnost Home-Office po zapracování

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Praha, Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita