Typ nabídky

Minimální mzda

Referent klientské podpory s angličtinou

referenční číslo: 18436 | aktuálnost: 15.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste komunikativní a toužíte využívat anglický jazyk ve svém zaměstnání? Hledáte uplatnění pro vaše zkušenosti ze zákaznického servisu? Hledat už nemusíte, tu správnou příležitost máte přímo před sebou!

Náplň práce

  • denní komunikace se zákazníky a ostatními úseky
  • práce v systému SAP a MS Office
  • zajištění požadovaných termínů dodání
  • tvorba reportů a analýz

Požadujeme

  • ukončené VŠ/SŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost AJ
  • praxi v zákaznickém servisu či administrativě
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenosti s MS Excel a ERP systémem
  • spolehlivost a otevřený projev

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • týden volna navíc
  • příspěvky na stravování
  • kafeterii
  • výhodné vstupenky do posilovny a bazénu
  • vzdělávací kurzy
  • denní využití anglického jazyka
  • místo výkonu práce: Královehradecký kraj

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair