Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant MaR | automatizace

referenční číslo: 2-30-286529/JD | aktuálnost: 04.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici:
PROJEKTANT MaR | AUTOMATIZACE
Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace MaR
  • technická jednání se zákazníkem
  • kompletační činnost
  • autorský dozor, případně koordinace stavby
  • příprava podkladů pro výběrová řízení
  • samostatné řízení zakázek
  • obory: chemie, petrochemie, elektroenergetika, potravinářství, farmacie

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku, MaR
  • znalost NJ, AJ nebo RJ na technické úrovni práce s technickou dokumentací
  • výhodou 2-3 roky praxe v oboru, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče
  • znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan, AutoCAD, InTools, apod.
  • znalost systému COMOS výhodou
  • dobrý přehled v technických normách
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • komunikativnost, časová flexibilita, ochota cestovat
  • schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • ŘP sk. B

Nabízíme

Benefity: * roční výkonové prémie * 25 dní dovolené * příspěvek zaměstnavatele na stravování * příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění * notebook, případně mobilní telefon * sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky * poukázky Ticket Multi * věrnostní odměny * jazykové kurzy * přátelský a mladý kolektiv Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Strojírenství