Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor – výroba pedálů Frýdlant – 19 000 Kč, fyz. nenáročné

referenční číslo: 5b1e5237a5ad9527b468c272 | aktuálnost: 04.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé kandidáty na pozici Operátora Montáže do Frýdlantu nad Ostravicí!

Dobrá dopravní dostupnost – Frýdek Místek a okolí!

Volné víkendy!

Stravenky!

Měsíční bonusy!

PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY I MUŽE – FYZICKY NENÁROČNÁ

Co Vás čeká?

Nabízíme

-Základní mzda 16 000 Kč + průměrný měsíční bonus 1 000-1 500 Kč + nadprůměrné příplatky (20 % za noční, 5 Kč/hod za odpolední apod.)

-20 dní dovolené (za každý odpracovaný rok + 1 den navíc!)

-Příjemné pracovní prostředí

-Stravenky v hodnotě 90 Kč

-Práce na hlavní pracovní poměr (žádná dohoda!)

-Fyzicky nenáročná pozice – netaháte žádné těžké věci

-3směnný provoz (Po-Pa 8hodinové směny) – VOLNÉ VÍKENDY!

Náplň práce

-Montáž automobilového příslušenství – ruční brzdy, pedály a další

-Vizuální kontrola

-Možnost prohlédnout si před nástupem výrobu

- Možnost střídání pracovišť

Požadujeme

-Manuální zručnost

-Spolehlivost

-Ochotu pracovat na směny

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na email: tereza.navrkalova@adecco.com, nebo volejte 734 444 904!

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 18 000 - 19 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní