Typ nabídky

Minimální mzda

Datový analytik s ANJ

referenční číslo: 18379 | aktuálnost: 09.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte základní znalosti SQL, které byste chtěl/a prohloubit a více si osvojit? Baví Vás kontingenční tabulky a v Excelu se cítíte jako ryba ve vodě? Pakliže hledáte stabilní práci v nadnárodní společnosti, pak je tato pracovní příležitost šitá na míru právě Vám!

Náplň práce

  • Shromažďování a zpracovávání dat
  • Práce v aplikaci SAP
  • Aktivní spoluúčast na implementaci v dalších závodech na zpracování dat
  • Celková správa a zodpovědnost za nashromážděná data napříč společností

Požadujeme

  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Základní znalosti SQL
  • Dobrou znalost MS Excel – výhodou je makra, kontingenční tabulky, VBA
  • Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme

  • Práce v dobře fungující nadnárodní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • Zajímavé finanční ohodnocení + benefity
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • 5 týdnů dovolené

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby