Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Vychovatel/vychovatelka do školní družiny

referenční číslo: 1293696034

Náplň práce

Pro našeho klienta, soukromou školu s Montessori konceptem hledáme vychovatele/vychovatelky do družiny.
Náplní práce je péče o děti v družině, plánování aktivit, neautoritativní přístup k dětem, umění pracovat s dětmi individuálně.
Práce na plný i zkrácený pracovní úvazek. Pracovní doba při zkráceném úvazku 13-18 hod.

Požadujeme

Požadujeme probíhající nebo ukončené studium speciální pedagogika, vychovatelství, pedagog volného času (Bc., Mgr., CŽV) Vhodné i pro absolventy, studenty, rodiče na MD.
Nástup ihned

Nabízíme

Nabízíme možnost práce na zkrácený/plný úvazek, možnost profesního růstu, příspěvek na stravování, práci s malým kolektivem dětí, rodinné prostředí, příjemné prostředí s příjemnými lidmi.
Místo výkonu práce Praha 9.

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Kontaktní informace: Ludvika Naušová
+420 735 751 917