Typ nabídky

Minimální mzda

Office Manager

referenční číslo: 5b1a60daa5ad954467231d78 | aktuálnost: 08.06.2018

STA-CON s.r.o.

Zavedená projekční kancelář v oboru statika pozemních staveb se sídlem v Praze, hledá pracovnici nebo pracovníka na pozici Office Manager.
Zabýváme se projektováním nosných konstrukcí pozemních staveb (budovy bytové, administrativní, sportovní, obchodní, atd.).

Popis pozice

  • Zajištění chodu kanceláře
  • Správa a evidence smluv a firemních dokumentů
  • Obstarávání příchozí a odchozí pošty a kurýrních služeb
  • Příprava fakturace
  • Příprava, objednávání a distribuce stravenek
  • Organizace a zajišťování firemních akcí
  • Samostatné řešení svěřených úkolů

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání, zaměření na ekonomii výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • Dobré stylistické a vyjadřovací schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikativní znalost anglického jazyka je výhodou
  • Samostatnost, příjemné a reprezentativní vystupování, proaktivní přístup a ochota spolupracovat
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita, časová flexibilita

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Možnost spolupodílet se na organizaci firemních akcí
  • Moderní vybavení pracoviště
  • Firemní společenské akce
  • Nástup možný ihned
  • Plat 25.000,- až 35.000,- Kč/měsíc + odměny, stravenky a další benefity
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Neklanova 18/120, Praha 28, 128 00

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita