Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby (P4389)

referenční číslo: 5b1a4f49a5ad950f000e5775 | aktuálnost: 13.07.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáta, který převezme do svých rukou chod velmi zajímavé a originální výroby. Jedná se o výrobu strojní (na zařízeních jako jsou CNC stroje, ohraňovací lisy, lasery + povrchová výroba kovů a kovových dílů metodou práškového lakování. Řídí se 80ti členný kolektivu. Manažer převezme zodpovědnost za celkový plynulý chod, organizaci práce a zásobování. Pod tyto činnosti spadá i kooperace a testování nových výrob. K tomu přídáme ještě řízení nových projektů.

Požadujeme

VŠ/SŠ strojního zaměření, zkušenosti s řízením výroby nebo středně velké výrobní společnosti, znalost automatizace a moderních technologií. Řídící schopnosti, velmi dobrá organizace a delegování. Uživatelsky PC - orientace ve výkresech (ACAD, 3D). Technické myšlení, logické uvažování a nadhled. Uživatelsky PC. Nástup nejlépe IHNED!

Nabízíme

Velmi rozmanitá a zodpovědná práce, kde se budete cítit POTŘEBNÝM a bude Vám nasloucháno. Možnost osobní seberealizace a práce na velmi zajímavých projektech a unikátním produktem. Za to všechno odpovídající odměna. Nástup potřebujeme co nejdříve!

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: vedoucí výrobního bloku, vedoucí výroby, výrobní ředitel, výrobní ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita