Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda na celé léto 144kč/hod. možnost výběru směn

referenční číslo: 5b1a4f25babecf789638fe85 | aktuálnost: 08.07.2018

Adecco spol. s r.o.

Hledáme pracovníky na oddělení vratek do logistického centra na Borských Polích.
Fixní mzda 144Kč/hod.
Směny dle domluvy s koordinátorem - možnost výběru směn (R/O/N).

Požadavek odpracovat minimálně 3směny za týden.

Zaujala Vás nabídka? Tak se dostavte do kanceláře (Dřevěná ulice 8, Plzeň) v rozmezí 8-17hod. Řekneme Vám vše o nabídce.

Náplň práce

Náplň práce:
* manipulace s produkty
* kontrola produktů
* vybalování produktů

Požadujeme

* fyzickou zdatnost
* zodpovědnost, spolehlivost
* základy na PC
* doložit trestní bezúhonnost
* plnoletost (věk 18+)

Nabízíme

* nástup: IHNED či DOHODOU
* místo výkonu: Plzeň - Borská Pole
* fixní mzda 144Kč/hod.
* směny RANNÍ, ODPOLEDNÍ, NOČNÍ  (6.00-14.00;14.00-22.00; 22.00-6.00)
* práci ve stabilní společnosti
* MOŽNÉ směny od PONDĚLÍ do NEDĚLE
* práci vhodnou pro studenty, muže, ženy, aktivní důchodce, ženy na MD ...
* dlouhodobá brigáda

Mzda: 144 - 144 Kč / hodinu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda