Typ nabídky

Minimální mzda

HR manager pro čr, PL a turecko

referenční číslo: 12-12-285411/JD | aktuálnost: 03.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

To tady dlouho nebylo, prosím o pozornost všech zkušených personalistů, pokud jste nakloněni zajímavé pracovní příležitosti, neváhejte mě kontaktovat.

Požadujeme

  • praxe z mezinárodní firmy na obdobné pozici podmínka
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • znalost SAP
  • ochota cestovat 1/4 času

Nabízíme

Benefity: * auto i k soukromým účelům * PC a mobil * zajímavé finanční ohodnocení Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Mzda: 80 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Personalistika, HR