Typ nabídky

Minimální mzda

Technický specialista - elektro

referenční číslo: 18330 | aktuálnost: 30.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte uplatnění na pozici technického specialisty obor elektro? Rozumíte elektrotechnice a technika je Vaším koníčkem? Hovoříte anglicky nebo německy?
Pokud ano, pošlete nám Váš životopis ještě dnes!

Stabilní rodinná společnost v Brně hledá novou posilu do týmu na pozici:

TECHNICKÝ SPECIALISTA - ELEKTRO (30 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Řešení technických problémů se zákazníky
  • Tvorba cenových nabídek
  • Konzultace řešení podle potřeb zákazníka
  • Zpracování technicko-obchodní dokumentace podle norem a vyhlášek
  • Konzultace s výrobcem ohledně funkce, provozu a vylepšování přístrojů
  • Testování přístrojů, překlady návodů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (silnoproud)
  • Středně pokročilou znalost Aj/Nj
  • Technický background podmínkou
  • Zkušenost s oblastí zákaznického servisu výhodou
  • Obchodní dovednosti vítány
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Komunikativnost, týmového ducha a tah na branku

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Čtvrtlení prémie
  • Odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • Jazykové vzdělávání
  • Rozmanitou práci v zázemí stabilní společnosti
  • Nástup IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika