Typ nabídky

Minimální mzda

Transport manager s NJ | služební vůz

referenční číslo: 11-13-285409/JD | aktuálnost: 12.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenost jako manažer/teamleader/supervisor v přepravní logistice? Vyznáte se v oblasti transportu a automotive? Hledáte skutečnou manažerskou výzvu a posun v rámci svojí kariéry?
Neváhejte a přihlaste se na pozici:
MANAŽER TRANSPORTU s NJ
Mezi vaše hlavní úkoly bude patřit:

  • řídit a motivovat tým v oddělení transportu
  • zajistit všechny operativní činnosti - řídíte své oddělení personálně, finančně, procesně ...
  • spolupracovat na náběhu logistických projektů
  • sledovat finanční ukazatele oddělení
  • pečovat o klíčové zákazníky a přepravce

Požadujeme

  • komunikativní němčinu pro jednání se zahraničím
  • znalost oblasti automotive
  • praxe v dopravě - znalost kamionové dopravy
  • znalost předpisů (dopravních, ADR, mezinárodní přepravy)
  • znalost problematiky mezinárodního zasilatelství (CMR) a vnitrostátní dopravy, pracovních režimů řidičů
  • základní technická znalost vozidla
  • geografické znalosti
  • managerské schopnosti
  • flexibilita

Nabízíme

Benefity: * měsíční finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * stravenky v hodnotě 70 Kč plně hrazené zaměstnavatelem * pružná pracovní doba * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy a odborné vzdělávací programy * loajality bonus po prvním roce, dále po 2 až 5 letech body do Cafeterie * body do Cafeterie k narozeninám * zvýhodněné ceny volání pro celou rodinu (O2, T-mobile) * pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem (zaměstanec hradí pouze daňový aspekt) * možnost objednání MULTISPORT karty a MAKRO karty Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika