Typ nabídky

Minimální mzda

Týmový vedoucí - kvalita ve výrobě, až 70 000 Kč

referenční číslo: 7-30-285487/JD | aktuálnost: 04.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti KVALITY, s řízením lidí, znáte normu ISO TS 16949 a domluvíte se anglicky popř. německy? Zde máte příležitost podílet se na projektech v oblasti kvality, komunikovat se zákazníky, podílet se na zlepšování kvality a zavádět nová opatření. Na pozici TÝMOVÝ VEDOUCÍ KVALITY hledáme právě takového člověka!
Náplň práce:

  • vedení týmu o cca 30 lidech
  • zodpovědnost za budování, efektivitu a trvalé zlepšování systému jištění kvality a jeho soulad s platnou legislativou a jinými relevantními předpisy
  • aktivně podporuje zavádění nových projektů
  • komunikace se zákazníky a navštěvuje je v rámci prevence i řešení reklamací
  • zpracovávání analýzy stavu jištění jakosti (reklamace, interní neshody)
  • navrhování cíle a strategie v oblasti jištění kvality a spokojenosti zákazníků
  • vedení evidenci reklamací, zjišťuje jejich oprávněnost a kontroluje správnost výše nákladů
  • provádí měsíční vyhodnocování stavu systému včetně rozborů vnitřních i vnějších neshod
  • řízení provádění korektivních a preventivních opatření k neshodám
  • plánujování a řízení projektů související s kvalitou
  • zodpovědnost za systém interních a dodavatelských auditů
  • zajištění provádění certifikačních auditů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • znalost ISO TS 16949
  • AJ pro komunikaci v rámci firmy, NJ směrem k zákazníkům (pokud budou oba jazyky, velká výhoda)
  • zkušenost s vedením lidí
  • praxe na pozici v oblasti kvality ve výrobě min. 3 roky
  • znalost MS Office

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * výkonnostní prémie, prémie za přítomnost * podíl na hospodářském výsledku společnosti * příspěvky na životní popř. penzijní připojištění * příspěvky na ubytování resp. dojíždění * silná podpora jazykového a profesního vzdělávání Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Kvalita, kontrola jakosti