Typ nabídky

Minimální mzda

Dlouhodobá brigáda pro muže i ženy z celé ČR/SR s ubytováním ( Dělník/dělnice) (Ref. č.: LUN.)

referenční číslo: LUN. | aktuálnost: 25.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

V případě zájmu neváhejte zavolat na 734 231 219 nebo rovnou zašlete svůj životopis na email olomouc@e-pragma.cz.

Těšíme se na Vás!

Bc. Lucie Nová

Náplň práce

výroba stabilizátorů a pružin do automobilů
12-ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden, denní/noční

Požadujeme

vzdělání: středoškolské bez maturity

praxe v automotive

samostatnost
spolehlivost

Nabízíme

zajímavé platové ohodnocení
až 140Kč/hod
vyplácení záloh
při odpracování dvou přesčasů v měsíci odměna 500-1000Kč
zajištěné ubytování (+ ubytovací příspěvek)

Místo pracoviště: Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Možnost si napracovat hodiny, Ubytování/příspěvek na ubytování