Typ nabídky

Minimální mzda

Lean specialista (PL4382)

referenční číslo: 5b1510c9babecf76cc7f35b7 | aktuálnost: 26.02.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Vytváření tzv. štíhlého pracoviště dle metody Lean layout pro správné uspořádání pracovišť a zásob, snižování nákladů výroby a plnění kvalitativních cílů, hledání dalších úspor v rámci výroby a logistiky, sledování mezioperačních zásob;
spolupráce při tvorbě VSM map, aplikace PULL systému. Spolupráce s ostatními odděleními napříč spol. na neustálém zlepšování procesů.

Požadujeme

VŠ /SŠ technického zaměření, znalost Aj nebo NJ, na komunikativní úrovni, praxe v oblasti automotive nebo příbuzném oboru velkou výhodou, možnost i pro absolventy s technickým vzděláním a znalostmi metod průmyslového inženýrství a statistiky. Znalost, aplikace a zavádění praktiky lean tools v provozu (5S, Kanban, VSM)
další velkou výhodou. Spolehlivost, tvořivost, flexibilita, kreativita, samostatnost.
Prezentační a komunikační dovednosti. Tvůrčí a inovativní myšlení. Ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení. Schopnost práce v týmu

Nabízíme

Zajímavé zaměstnání ve společnosti z prostředí Automotive. Flexibilní pracovní doba.
Možnost odborného a kariérního růstu. Týden dovolené navíc. Dotované stravování. Možnost využívání služebního bytu. Příspěvek na penzijní připojištění. Další zaměstnanecké benefity

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: okolí, Chrudim,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: procesní inženýr, strojní inženýr, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování