Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog kašírování (PL4381)

referenční číslo: 5b150fe3a5ad957bc308345b | aktuálnost: 06.03.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Práce na nových projektech, zodpovědnost za technologický proces, nastavování parametrů k zajištění odpovídající kvality; metodika pracovních postupů a úzká spolupráce s týmem výroby, údržby a dalšími odděleními.

Požadujeme

Znalost aspoň jedné z technologií kašírování, umgumování, termoformingu, dále pak komunikativní znalost NJ nebo AJ, technické myšlení, týmvost, znalost FMEA, uživatelsky MS Office, ŘP skupiny B

Nabízíme

Motivující ohodnocení a řada firemních benefitů. Další profesní růst, zajímavé projekty.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: okolí, Chrudim,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technolog, technolog ve strojírenství, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita