Typ nabídky

Minimální mzda

Technický specialista - vzorkování

referenční číslo: 18291 | aktuálnost: 26.09.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technicky zdatný, máte praxi v kvalitě a hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti s individuálním přístupem?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Významná automotive společnost hledá schopného kolegu na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA - VZORKOVÁNÍ

Náplň práce

  • Koordinace procesu vzorování pro nové i sériové komponenty
  • Tvorba a kompletace zpráv dle metodiky PPAP / VDA 2 pro sériovou výrobu
  • Revize a uvolňování technické dokumentace související se vstupními komponenty
  • Plánování a zajištění rekvalifikačních zkoušek výrobků dle specifických požadavků zákazníků
  • Komunikace a spolupráce se zahraničím
  • Reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • Znalosti anglického nebo německého jazyka pro denní ústní i písemnou komunikaci
  • Ideálně praxi se vzorkováním dle metodiky PPAP / VDA 2, znalost systému IMDS nebo praxi v oblasti kvality s povědomím o vzorkování
  • Znalosti nástrojů kvality - PPAP, FMEA, SPC....
  • Technické znalosti, schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
  • Pečlivost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci v mezinárodní firmě
  • Dobrou atmosféru ve společnosti
  • Možnosti dalšího rozvoje a profesního růstu
  • Zaškolení a individuální adaptační program
  • Zajímavé finanční ohodnocení na základě dosavadní praxe, 13. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na stravování a mimopracovní aktivity
  • Firemní jazykové vzdělávání a další
  • Lokalita: Příbramsko

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti