Typ nabídky

Minimální mzda

Zdravotní laborant se specializací v biochemii

referenční číslo: 5b0fdfb3babecf65170d44e1 | aktuálnost: 09.08.2018

Česká laboratorní s.r.o.

Představení společnosti

Česká laboratorní s.r.o. hledá do svých řad zdravotního laboranta se specializací v biochemii na pozici úsekového laboranta.

Společnost Česká laboratorní s.r.o. je soukromá zdravotnická laboratoř akreditovaná pod normou ČSN EN ISO 15189:2013. Nabízíme vyšetření v oboru hematologie, imunologie, biochemie a lékařské mikrobiologie.

Co vás čeká

  • Provádění speciálních laboratorních vyšetření
  • Příprava materiálů nutných pro laboratorní a diagnostickou činnost
  • Provádění dohledu nad zdravotními laboranty
  • Zajišťování běžné údržby laboratorní techniky
  • Zajišťování zpracování vzorků biologického materiálu a jejich likvidaci
  • Vedení příslušné dokumentace

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny Sick Days
  • Stravenky
  • Přátelské prostředí
  • Podpora vzdělávání

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru Zdravotní laborant
  • Specializace v oboru biochemie
  • Samostatnost a schopnost vést kolektiv

Doplňující informace

  • Práce na plný úvazek
  • Místo výkonu práce: Praha 3

Místo pracoviště: Jeseniova 780/101, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: laborant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday