Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroinženýr / Elektrokonstruktér

referenční číslo: 9-30-283921/JD | aktuálnost: 13.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro ryze českou strojírenskou společnost hledáme Elektroinženýry.
Jednoho pro pohony se znalostí řešení projekční činnosti související s aplikacemi elektrických motorů, frekvenčních měničů, spínací a jistící techniky a řídících systémů do ucelených dodávek mechanických převodovek. Nutná vyhláška č.50/1978 Sb., § 6.
A druhého se znalostí programovacích jazyků, základů programování na úrovni měření, vizualizace dat a HMI a znalostí znalosti v návrhu a práci s datovými sklady kategorie SQL.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Přehled a znalosti v oblasti elektrotechniky
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * dotované stravování * pravidelné navyšování platu * kvartální bonusy * příspěvěk na penzijní připojištění * systém Cafeterie * jazykové kurzy a další školení * práce ve stabilní společnosti s mezinárodními zákazníky a možností cestování po světě Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika