Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí směny ve výrobě

referenční číslo: 5b02c467babecf6dc33b0417 | aktuálnost: 18.06.2018

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: Výroba
LOKALITA: Plzeň - Jih
NÁSTUP: dle domluvy

Náplň práce

-    Zodpovědnost za tým podřízených – cca 25–50 osob
-    Technické a organizační zajištění provozu směny
-    Plánování, zavádění a sledování provozních cílů a jejich plnění
-    Starost o výcvik a rozvoj zaměstnanců
-    Vedení týmu, včetně disciplinárních záležitostí
-    Spolupráce na zlepšování firemních procesů
-    Udržování dobrých vztahů v týmu
-    Plnění úkolů od manažera provozu
-    Práce ve směnném provozu s nerovnoměrným rozložením směn!

Požadujeme

-    SŠ/VŠ vzdělání
-    Anglický jazyk na komunikativní úrovni – komunikace s nadřízeným ze zahraničí, případně zaměstnanci
-    Manažerské schopnosti
-    Min 2 roky zkušeností s vedením lidí – alespoň 30 lidí
-    Pokročilá znalost práce na PC (analýzy, práce s daty)
-    Strukturované, strategické myšlení
-    Efektivní stanovování priorit
-    Asertivní osobnost
-    Komunikační dovednosti
-    Výborné organizační schopnosti
-    Schopnost vést a motivovat podřízené, trénovat je a dohlížet na ně
-    Schopnost poskytovat pozitivní i negativní zpětnou vazbu
-    Schopnost otevřené a přímé spolupráce
-    Ochota pracovat ve směnném provozu s nerovnoměrným rozložením směn!
-    Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

-    Přátelský kolektiv
-    5 týdnů dovolené
-    Zdarma jazykové a vzdělávací kurzy
-    Stravování na pracovišti (zaměstnavatel hradí 55 %)
-    Roční odměny až ve výši jednoho měsíčního platu
-    Zvýhodněné telefonní tarify
-    Příspěvky na penzijní připojištění (300 Kč/měsíc)
-    Placené přesčasy s možností jejich výběru formou náhradního volna
-    Bonus 25.000 Kč za doporučení nového zaměstnance
-    Firemní akce, vstupenky na fotbal, abonentky do divadel
-    Vánoční dárky a tombola
-    Sezónní bonusy

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita