Typ nabídky

Minimální mzda

HR manažer/ka

referenční číslo: 10-12-283282/JD | aktuálnost: 24.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro zkušené HR MANAŽERY/KY je zde nová příležitost v oblasti lidských zdrojů. Jsme strojírenská společnost, naše srdce tepe na mnoha divizích a nebojíme se každým rokem rozšiřovat naše působení. Naše současná mise: hledáme HR MANAŽERA/MANAŽERKU, který/á bude schopen/a převzít a zabezpečit veškeré aktivity v oblasti lidských zdrojů výrobního závodu na Valašsku. Kromě standardních úkolů máme před sebou nové cíle a mety, kam se chceme posouvat. Pokud Vás zajímá pozice, kde se budete aktivně podílet na směřování společnosti, pak je to výzva právě pro Vás.
Vaším úkolem bude:

  • řízení a rozvoj HR pro výrobní společnost
  • zajištění bezproblémového chodu HR oddělení, vedení týmu lidí, delegování úkolů
  • komunikace s manažery jednotlivých oddělení, specifikace personálních požadavků, efektivní nábor a výběr nových zaměstnanců
  • komunikace napříč zahraničními pobočkami společnosti
  • nastavování a sledování KPI´s

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti HR ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s vedením týmu
  • AJ pro denní komunikaci slovem i písmem (B2/C1)
  • aktivní osobnost, velmi dobrý komunikátor/ka
  • schopnost delegovat úkoly, organizační schopnosti
  • kreativní myšlení, motivace posouvat aktivity kupředu
  • ochota občasného cestování do zahraničí
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

Benefity: příspěvek na dovolenou mobilní telefon, notebook příspěvek na penzijní/životní připojištění flexibilní začátek/konec pracovní doby příspěvek na dopravu občerstvení na pracovišti příspěvek na sport/kulturu/volný čas 13. plat Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Personalistika, HR